Serduszko gostyńskie, konto i terminal

Trwa gostyński XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym finale zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu otrzymał już tegoroczne gostyńskie złote serduszko, ufundowane przez Przyjaciela Orkiestry – jedyne na całym świecie (z wygrawerowaną datą i napisem „27 Finał WOŚP GOSTYŃ”). Serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19.30). Serduszka gostyńskie maja swoją wyjątkową historię. Na każdy finał przygotowywał je jubiler Krzysztof Stołowski. Po jego śmierci dzieło to kontynuuje syn Marcin – również bezinteresownie.

W tym roku w sobotnim i niedzielnym finale WOŚP w GOK „HUTNIK” będzie też terminal, pozwalający na wpłaty kartami bankomatowymi. Będzie go obsługiwała wolontariuszka w specjalnej koszulce.

Wszystkich, którzy chcą sami dokonać wpłaty na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, prosimy o wpłacanie jej na specjalny rachunek, ustalony przez Fundację WOŚP dla powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu:  82 1140 1010 3122 2019 0000 0269 i przesłanie potwierdzenia lub informacji o tej wpłacie na mail sztabu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka darów do sprzedaży. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (12.01.19) lub niedzielę (13.01.19). Otrzymasz specjalne podziękowanie.

Gostyński finał WOŚP rozpocznie się już w piątek 11 stycznia o godz. 19.00 na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza na koncert legend polskiej sceny punkrockowej, zespołów SEX BOMBA i Ga Ga - Zielone Żabki. Wspierać ich będzie gostyński The Ghost.

W sobotę 12 stycznia o godz. 9.00 w GOK „Hutnik” ruszy kolorowy Koncert Przedszkolaków:

Przedszkole Miejskie nr 1      godz.   9.00
Przedszkole Miejskie Nr 5    godz. 10.00
Przedszkole Piotuś Pan        godz. 11.00
Grupo Capoeira Brasil           godz. 12.00
Dziecięcy Raj                        godz. 12.30
Przedszkole Nr 7                   godz. 13.00
Przedszkole Miejskie  Nr 4   godz. 14.00
Przedszkole „Bajka”               godz. 15.00
Przedszkole „Zielona Zatoka godz. 15.30
Zespoły Taneczne „ANIMA” działające przy GOK Hutnik”  godz.16.00

W niedzielę od rana na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP. Będą też wolontariusze grupy rekonstrukcyjnej, którzy przygotują minipokazy.

O godz. 9.00 rozpocznie się w GOK „Hutnik” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP.

Szkoła Podstawowa Nr 1     godz.   9.00
Szkoła Podstawowa Nr 5     godz.  10.00
Szkoła Podstawowa Nr 2     godz. 11.00
Szkoła podstawowa nr 3      godz. 12.00

A o godz. 16.00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP. Będą muzyczne grania: (ok.17.30) projektu Julia Kozłowska & Marcin Nowak akustycznie oraz na finał (ok. godz. 19.30) CREDO BAND. Będą też pokazy taneczne (ok. 16.30) Szkoły Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów i (ok. 18.00) show taneczne EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. A zmotoryzowany POŚCIG SQUAD przypilnuje porządku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie.

Planowane są też inne niespodziewanki!

W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19.30), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę.

W powiecie gostyńskim zagra też WOŚP w Borku Wlkp., Krobi, Piaskach, Pogorzeli i Poniecu.  A wolontariusze Powiatowego Sztabu WOŚP w Gostyniu będą też działać w Pępowie i w Borku Wlkp.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy najmłodszym! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!