Brakuje już tylko 20 tysięcy do windy dla Mikołaja

Brakuje już tylko 20 tysięcy do windy dla MikołajaTrwa zbiórka „Tęczowej Armii” na budowę windy dla niepełnosprawnego Mikołaja z Piasków Wlkp. Chłopiec jest dotknięty porażeniem czterokończynowym. Nie może poruszać się samodzielnie. Ale uczęszcza do szkoły i codziennie razem z wózkiem jest znoszony przez rodziców z pierwszego piętra. Mikołaj rośnie i coraz trudniej rodzicom przychodzi dźwiganie chłopca. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie windy.

Jej koszt to ok. 160 tys. zł.Dlatego „Tęczowa Armia” zarejestrowała i prowadzi zbiórkę publiczną „Pokonać wysokość – Tęczowa Armia” (nr zezwolenia MSWiA: 2017/4446/KS). Jako komitet „Tęczowa Armia” wraz z dziesiątkami cudownych ludzi, instytucji i organizacji zebraliśmy na ten cel naprawdę ogromną sumę. Przy wsparciu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu  i Stowarzyszenia „DZIECKO” jesteśmy już bardzo blisko upragnionego celu. Na dzień dzisiejszy brakuje już tylko ok. 20 tys. zł, więc każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne.

Wpłat można dokonywać na użyczone nieodpłatnie na ten cel konto Stowarzyszenia „DZIECKO”:

66 2030 0045 1110 0000 0270 9000

Tytuł przelewu: DLA MIKOŁAJA.

Można też organizować zbiórki na pomoc Mikołajowi podczas lokalnych wydarzeń. W tym celu należy się kontaktować z przedstawicielami „Tęczowej Armii” (np. poprzez facebook).

Liczy się każda złotówka!

Pomóż i Ty Mikołajowi pokonać wysokość!

Warto dodać, że każdy przelew na konto Mikołaja, prowadzone przez  Stowarzyszenie „DZIECKO”, traktowany jest jako darowizna i podlega odliczeniu od podatku. 

                                                                                                                                            

                                                                              Z góry serdecznie dziękujemy!