Zostań dobrą wróżką dla Piotrusia!

Wylicytuj sesję fotograficzną i całość kwoty przekaż dla Piotrka Łąkowskiego z Bułakowa! Piotruś ma 7 lat i mieszka w Bułakowie koło Pogorzeli. Jest bardzo ciężko chory, urodził się jako wcześniak. Jego dzielni rodzice Patrycja i Bartosz muszą walczyć z wieloma chorobami. Piotruś nie chodzi, nie mówi, cierpi też z powodu stałego bólu... Rodzice się nie poddają, ale niestety leczenie jest drogie, a dodatkowo na ich drodze stoi ogromna przeszkoda. Piotruś rośnie, a rodzina mieszka na piętrze. Wyjście na spacer to już wręcz wyczyn! Potrzebna jest winda. Koszt to około 40.000 zł.

Chłopczyk jest pod opieką fundacji, można przekazać dla niego 1% swojego podatku. Ale można też zostać dobrą wróżką i wylicytować Wróżkową sesję fotograficzną, a całość kwoty wpłacić na rzecz Piotrusia na konto gostyńskiego Stowarzyszenia „DZIECKO”.   

Jak to zrobić?

Wejdź na https://pl-pl.facebook.com/hanna.hejduk

W komentarzu wystarczy wpisać kwotę, za jaką gotów jesteś kupić sesję fotograficzną, następnie przelać pieniądze na konto Stowarzyszenia „DZIECKO”: 45 2030 0045 1110 0000 0270 8990

z dopiskiem: Wróżka dla Piotrusia

Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu przyłączają się do pomocy Piotrusiowi i uruchamiają zbiórkę na konto.

By w ten sposób pomóc Piotrusiowi, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia „DZIECKO”: 45 2030 0045 1110 0000 0270 8990 z dopiskiem: Wróżka dla Piotrusia

 

I TY MOŻESZ POMÓC PIOTRUSIOWI i JEGO DZIELNYM RODZICOM!