Zaproszenie na rodzinny samochodowy Rajd Smerfów i rodzinny festyn „Powitanie lata”

W sobotę 8 czerwca 2019 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym Rajdzie Smerfów 2019 i razem z całą rodziną, po przejechaniu trasy wg mapy, zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie. Możesz też przybyć na festyn rodzinny „Powitanie lata” i miło spędzić czas w gronie rodzinnym.


Start Rajdu Smerfów 2019 odbędzie się na Placu Zamkowym przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Po łatwych próbach sprawnościowych uczestnicy rajdu wyjadą w trasę, by dotrzeć następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, po drodze wykonując ciekawe zadania w różnych miejscowościach powiatu gostyńskiego. W Bodzewie, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja zwycięzców Rajdu Smerfów, gry i zabawy rodzinne, przejazdy bryczkami, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też poczęstunek i niespodzianki.

Na samochodowy Rajd Smerfów 2019 oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka nr 1 w Bodzewie, Dom Dziecka nr 2 w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie - najpóźniej do 4 czerwca - swojego udziału. Zapisy i informacja: tel. 601 366 172.

Program:
  9.00 - Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy).
  9.30 - Próby sprawnościowe na torze kartingowym.
10.00 - Wyjazd na trasę rajdu.
10.00 - Festyn rodzinny „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Informacje o rodzinnym festynie „Powitanie lata”: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, tel.: 65 572 75 28.