Bezpłatne zajęcia "TĘCZY" w styczniu

Bezpłatne zajęcia

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tęcza” zakończył, dzięki finansowemu wsparciu Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, remont w siłowni TKKF „TĘCZA” przy ul. Przemysława II 6. Z tej okazji zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z siłowni oraz podjął decyzję o bezskładkowych zajęciach w styczniu dla uczestników zajęć klubu karate oraz uczestników zajęć na siłowni w sekcji kulturystycznej.

Klub karate shotokan TKKF „Tęcza”, którego działalność dofinansowują: Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gmina Gostyń i Powiat Gostyński, zaprasza chętnych na treningi do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Hutnika 3) w Gostyniu: w poniedziałki o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; wtorki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; środy o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; czwartki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; a w soboty o 15.30 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice, młodzież od lat 12 i dorośli.

Sensei Mirosław Sobkowiak (4. Dan), zachęcając do udziału w zajęciach, przypomina, że – „gostyński klub karate TKKF „TĘCZA” działa już 39 lat i jest prowadzony przez shihana Waldemara Szwedka (7. Dan), który ma na swym koncie tytuł wicemistrza świata w kumite – Ateny (Grecja) 1996 oraz III miejsce w mistrzostwach świata w kumite i IV miejsce w kata w samym sercu karate - w japońskim Gifu w 1999 r. A jego wychowankowie z TKKF „TĘCZA” zdobyli łącznie 5 tytułów mistrzów świata, 18 tytułów wicemistrzów świata i 5 brązowych medali na mistrzostwach świata.”

Sensei Mieczysław Polewski (4. Dan) dodaje - „Klub karate TKKF „TĘCZA” wychował już w swojej historii piętnastu karateków z czarnym pasem, w tym pięć kobiet.”-  Warto też dodać, że wśród piętnastu mistrzów karate z Gostynia aż sześciu zdobyło już wyższe stopnie mistrzowskie, a czterech innych wychowanków „TĘCZY” uzyskało stopnie mistrzowskie w zbliżonych sztukach walki.