Piknik rodzinny

W sobotnie popołudnie dnia 26 maja przedszkolacy z Przedszkola Samorządowego ,,Pod Świerkami” w Krobi wraz z całymi rodzinami wybrali się  do Karca na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty.  Piknik Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego dnia teren na polanie przy leśniczówce tętnił życiem, a majowe słoneczko witało przedszkolaków. Już po raz kolejny zorganizowano  mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców.

Uroczystość rozpoczęliśmy radosnym pochodem z biało-czerwonymi chorągiewkami  wraz ze śpiewem piosenki: ,,Jesteśmy Polką i Polakiem”. Był to akcent z okazji obchodów Roku dla Niepodległej. Kolejnym punktem programu były występy artystyczne przedszkolaków dla swoich rodziców. Dzieci prezentowały się na scenie śpiewając piosenki i wykonując układy taneczne. Podczas pikniku nie zabrakło również konkursów z nagrodami organizowanych przez zespół Tryton oraz  konkursu przyrodniczego, który przeprowadzili państwo Hałasowie . Można było napić się kawy oraz skosztować karkówki, kiełbasy i kurczaka z grilla. Dzieci mogły w kącikach urody pomalować sobie twarze pobawić się na dmuchawcach oraz zamienić się w dzielnego strażaka. Ponadto każdy uczestnik mógł skorzystać z przejażdżki bryczką. Atrakcji bowiem nie brakowało. Piknik Rodzinny to wspaniały czas dobrego bycia razem. To także okazja do lepszego poznania się i zintegrowania z przedszkolem. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu. Warto podkreślić, iż dzięki hojności rodziców atrakcje dla dzieci były darmowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, środki materialne, aby uświetnić wspólne przedsięwzięcie. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy Przyjaciele Naszego Przedszkola. Dzięki Wam nasz Piknik Rodzinny był niepowtarzalny. Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!