DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Czytaj więcejDZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Dnia  14 lutego przedszkolaki świętowały Walentynki. Poznały tradycje walentynkowe i znaczenie słowa „walentynka”. Wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami i tworzyły kartki walentynkowe.

Czytaj więcejWALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

PRZEDSZKOLE MAŁYCH ODKRYWCÓW

Przedszkolacy biorą udział w konkursie pod hasłem: ,,Przedszkole Małych Odkrywców”. Celem konkursu jest rozbudzanie ciekawości świata i chęci aktywnego poznawania przyrody, rozwijanie wrażliwości przyrodniczej i ekologicznej, kształtowanie umiejętności prawidłowego prowadzenia eksperymentów i obserwacji oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród przedszkolaków.

Czytaj więcejPRZEDSZKOLE MAŁYCH ODKRYWCÓW

KINO-PRZEDSZKOLE

W lutym przedszkolacy mieli okazję uczestniczyć w kolejnym programie edukacji multimedialnej i społecznej. Tematem tego spotkania było ,,TO CO CZUJĘ JEST OK. JAK RADZIĆ SOBIE Z TRUDNYMI EMOCJAMI?". Dzieci świetnie potrafiły nazwać dobre i złe emocje.

Czytaj więcejKINO-PRZEDSZKOLE

UPRAGNIONY ŚNIEG

Gdy tylko pierwsze płatki śniegu pojawiły się za oknem, Niezapominajki wykorzystały zimową aurę i wybrały się na boisko aby zakosztować zabaw zimowych. Niestety zima nie chciała u nas zostać dłużej bo popołudniu po śniegu nie było już śladu. Dzieciom została zdjęciowa pamiątka ze śniegiem w tle..

Czytaj więcejUPRAGNIONY ŚNIEG

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak co roku w przedszkolu odbyły się spotkania piernikowe i noworoczne dla dzieci i ich rodziców, podczas których panował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny klimat. Przedszkolacy zaprezentowali montaż słowno – muzyczno – taneczny, a także teatralny. W każdej grupie wiekowej spotkania miały inną formę.

Czytaj więcejDZIEŃ BABCI I DZIADKA