WIZYTA GWIAZDORA

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Jak co roku, tak i w tym roku nasze przedszkolaki długo odliczały dni do przybycia gościa. Mimo, iż tegoroczna aura był nietypowa nie zmyliło to Gwiazdora. Pomimo braku białego puchu pojawił się 21 grudnia w naszym przedszkolu  długo oczekiwany przez dzieci gość - GWIAZDOR – kochany przez wszystkich.

Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. W tym roku zawitał ze swoim pomocnikiem Elfem. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas radosnego spotkania przedszkolaki  zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wierszyki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Gwiazdor i jego pomocnicy obdarowali dzieci pięknymi prezentami. Dzieci podziękowały za prezenty, następnie wszyscy udali na wspólną wigilię, to był bardzo niezwykły dzień.