PIKNIK RODZINNY W KARCU

25 maja dzieci z Przedszkola Samorządowego ,,Pod Świerkami” w Krobi wraz z całymi rodzinami - bawiły się podczas sobotniego  Pikniku Rodzinnego w leśniczówce w Karcu. Tego dnia teren na polanie przy leśniczówce tętnił życiem, a majowe słoneczko witało przedszkolaków. Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Matki i Ojca.

 Jak co roku piknik uświetniły występy dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Z przepięknymi występami artystycznymi  zaprezentowały się po kolei wszystkie przedszkolaki. Dzieci na scenie śpiewały piosenki i wykonywały układy taneczne. Podczas pikniku nie zabrakło również konkursów z nagrodami organizowanych przez zespół Tryton oraz  konkursu ekologiczno-przyrodniczego, który przeprowadzili państwo Hałasowie. Można było napić się kawy oraz skosztować karkówki i kiełbasy z grilla. Dzieci mogły w kącikach urody pomalować sobie twarze pobawić się na dmuchańcach oraz zamienić się w dzielnego strażaka. Ponadto każdy uczestnik mógł skorzystać z przejażdżki bryczką. Atrakcji bowiem nie brakowało. Piknik Rodzinny to wspaniały czas dobrego bycia razem. To także okazja do lepszego poznania się i zintegrowania z przedszkolem. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu. Warto podkreślić, iż dzięki hojności rodziców atrakcje dla dzieci były darmowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, środki materialne i rzeczowe, aby uświetnić wspólne przedsięwzięcie. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy Przyjaciele Naszego Przedszkola.