ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA

20 września w całej Polsce tysiące przedszkolaków obchodziło swoje święto. W  naszym przedszkolu świętowali wszyscy wychowankowie. Już od samego wejścia było wiadomo, kto świętuje. Na przedszkolnych drzwiach widniał napis:

20 WRZEŚNIA – TO OKAZJA NIE BYLE JAKA - BO WŁAŚNIE DZISIAJ OBCHODZIMY OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

Przedszkole włączając się w obchody tego wydarzenia, przygotowało specjalnie na ten dzień mnóstwo atrakcji, aby każdy przedszkolak poczuł jak jest ważny i że to jego święto. Cały dzień upłynął pod znakiem zabaw, konkursów, piosenek i pląsów. Każda grupa miała też przygotowane „grupowe” niespodzianki. „KRASNOLUDKI”, „NIEZAPOMINAJKI”, „SŁONECZKA”, „JEŻYKI” „WIEWIÓRKI”, „MISIE”, „BIEDRONKI” i „ŻABKI” bawiły się tego dnia doskonale, a uśmiechom i wyrazom zadowolenia nie było końca. Każdy przedszkolak otrzymał też coś słodkiego, uroczysty emblemat i kolorowy balonik, z którym z uśmiechem na ustach powracał do domu, mając także głowę przepełnioną wrażeniami po całodziennym świętowaniu.

Jeszcze raz życzymy NASZYM PRZEDSZKOLAKOM radości, uśmiechu, spełnienia marzeń i samych wyjątkowych chwil, a rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.