„WITAMY WE WRZEŚNIU!”

Z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na rozpoczęcie NOWEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO!
Towarzyszyło nam nie tylko zniecierpliwienie, ale także mnóstwo obaw, jakie będą decyzje rządowe? Czy będziemy wszyscy mogli się spotykać w przedszkolu od 1 września? Każdy dzień przynosił kolejne, nowe decyzje, które w końcu przyniosły właściwe rezultaty, zadowalające może nie w pełni wszystkich do końca. Cieszmy się jednak z tego co uzyskaliśmy. Oby mimo wszystko trwało to jak najdłużej.


W tym roku szkolnym nasze PRZEDSZKOLE powiększyło się o kolejny, nowy oddział – "PSZCZÓŁKI", znajdujący się tuż obok budynku starej gazowni, gdzie także znajduje się Żłobek Gminny.

„Nowe" przedszkolaki zarówno te z grupy "PSZCZÓŁKI" jak i z grup "KRASNOLUDKÓW" i "JEŻYKÓW" dzielnie znoszą rozstanie z najbliższymi i na prawdę rewelacyjnie przystosowują się do nowego otoczenia. "ŻABKI" także były pełne obaw, jak to będzie w szkole! Dziś kolejny dzień i wszelkie obawy prysły! Wszyscy przedszkolacy uczęszczający do przedszkola z grup "JEŻYKÓW", "NIEZAPOMINAJEK", "SŁONECZEK", "MISIÓW", "WIEWIÓREK" i "BIEDRONEK" wyrażają ogromną radość z powrotu i możliwość spotkania swoich rówieśników.

Życzmy sobie nawzajem SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO i zwykłej ludzkiej życzliwości w każdym dniu, a naszym milusińskim radości z przebywania z kolegami i koleżankami w naszym przedszkolu, kształcenia i doskonalenia wszelkich umiejętności na wszystkich etapach rozwoju!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!