„MIKOŁAJE 2020”

Akcja „Mikołaje 2020” organizowana jest 13. rok z rzędu. To zbiórka darów dla potrzebujących wsparcia samotnych seniorów, osób z niepełnosprawnością oraz przede wszystkim dla dzieci, które z wielu powodów nie mogą liczyć na prezent pod choinką. W zbiórce po raz kolejny wzięło udział również nasze przedszkole, czego potwierdzeniem jest otrzymany dyplom nadania honorowego tytułu „Mikołaja 2020”.

Z całego serca dziękujemy naszym pracownikom, przedszkolakom i Wam Drodzy Rodzice za przyłączenie się do organizowanej w naszym przedszkolu zbiórki paczek i prezentów. Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu udało nam się zebrać naprawdę sporo darów, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Mimo trudnego czasu związanego z pandemią koronawirusa okazaliście dobre serca i chęć niesienia pomocy innym, czego dowodem były pełne kosze słodyczy, żywności, zabawek i przyborów szkolnych. Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę, by wywołać uśmiech u drugiego człowieka w ten świąteczny, magiczny czas. Pamiętajmy, dobro wraca. Z podwójną siłą! J