„DZIEŃ BABCI I DZIADKA”

„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” W miesiąc styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 21 - 22 stycznia odbyły się uroczyste występy, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Każda z grup w szczególny sposób przygotowała się do tego święta, wykonując piękne laurki oraz ćwicząc różnorodne choreografie, piosenki i wierszyki.

Niestety przez wzgląd na panującą obecnie pandemię, niemożliwe było zaproszenie Babć i Dziadków do przedszkola. Jednakże dzięki dostępności różnego rodzaju mediów i portali społecznościowych oraz z pomocą rodziców udało się przekazać wszystkim Dziadkom i Babciom życzenia i krótkie występy artystyczne uwiecznione przez nauczycielki na filmikach i zdjęciach.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i żywimy nadzieję, że za rok będziemy już mogli spotkać się wspólnie w przedszkolu i razem świętować ten szczególny dzień.