PRZEDSZKOLNA MEDALISTKA TURNIEJÓW WARCABOWYCH

W dniach 12 i 13 maja 2022 r. z upoważnienia Polskiego Związku Warcabowego odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów, których organizatorem był UKS Komorzanka Komorze przy współpracy z Gminą Żerków oraz Wielkopolskim Związkiem Warcabowym.

 Przedszkole Samorządowe ,,Pod Świerkami” w Krobi reprezentowały dwie zawodniczki: Antonina Stróżyk oraz Agata Stróżyk. Nasze przedszkolaki są członkiniami Młodzieżowego Klubu Szachowo-Warcabowego PAT Miejska Górka i startują na wszystkich szczeblach rozgrywek indywidualnych począwszy od zawodów gminnych, regionalnych, wojewódzkich do finałów Mistrzostw Polski włącznie.

 W zawodach w kategorii przedszkoli najlepiej wypadła Antonina Stróżyk, która zdobyła srebrny medal natomiast młodsza siostra Agata Stróżyk ostatecznie uplasowała się na 19 miejscu. Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.

 

   Agnieszka Grobelna