„UROCZYSTE POŻEGNANIE STARSZAKÓW”

Dnia 21 czerwca 2022r. w Przedszkolu Samorządowym ,,Pod Świerkami” w Krobi odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dla naszych najstarszych przedszkolaków.  W tym dniu z przedszkolem żegnały się dzieci z grup ,,Żabki”, ,,Misie” i 6-latki  z grupy ,,Biedronki”.

Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych przedszkolaków i ich rodziców w sali Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, gdzie na scenie zaprezentowały się wszystkie dzieci. Następnie każda z grup przedstawiła swoją część artystyczną, gdzie nie zabrakło układów tanecznych, piosenek, wierszy, które wyrażały tęsknotę za przedszkolem i radość z nowych zadań, które czekają na naszych przedszkolaków od września. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występy artystyczne i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za zaangażowanie w pracę przedszkola. Każdy  z pracowników placówki otrzymał symboliczną różę, która wyrażała słowa podziękowania za ten wspólny czas.

 Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie przez wychowawczynie grup upominków i dyplomów ukończenia przedszkola. Na koniec wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami spotkały się na słodkim poczęstunku w holu kina ,,Szarotka”. W tym dniu nie zabrakło życzeń, kwiatów a także łez wzruszenia. Wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów w nauce, aby byli dumą dla rodziców i nauczycieli.   

Agnieszka Grobelna