„Rozpoczęcie roku”

Już 1 września, koniec wakacji - WITAMY WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW w naszym przedszkolu. W tym roku szkolnym wiele nowości: nowa elewacja, pięć nowych nauczycielek i najważniejsze -NOWI PRZEDSZKOLACY!

Wszystkie dzieci od samego rana kierowały się do swoich sal, gdzie z niecierpliwością czekały już na nie nauczycielki. Nadszedł czas na wspólną zabawę i naukę z dobrze znanymi kolegami jak i z zupełnie nowymi, którzy w naszym przedszkolu stawiają pierwsze kroki. Dzieci z najmłodszych grup przezwyciężają rozłąkę z najbliższymi. Dla wielu z nich to pierwsze takie doświadczenie, z którym często trudno sobie poradzić gdy ma się aż ...3 lata. Żal rozstawać się z mamą, ale kolorowa sala pełna zabawek, tak samo małych dzieci i miła pani potrafią rozładować strach i obawy. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci z dnia na dzień, będą stawały się prawdziwymi, roześmianymi i szczęśliwymi przedszkolakami.

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten rozpoczęty rok szkolny 2022/2023 był okazją do zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy i kontaktów rówieśniczych.

Rodzicom życzymy dużo cierpliwości satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich pociech. Zapraszamy również do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola!

 

Anna Sprutta