Wizyta Kominiarza

,,Pan kominiarz z tego słynie, że wciąż chodzi po drabinie…” tymi słowami piosenki przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego ,,Pod Świerkami” w Krobi przywitały w naszych progach pana Filipa i pana Andrzeja. Na początku pan kominiarz zapoznał dzieci  z przedmiotami, które wykorzystuje w swojej codziennej pracy a następnie udał się na dach naszego przedszkola sprawdzić w jakim stanie jest komin.

Przedszkolaki były pod wrażeniem odwagi jaką musi mieć każdy kominiarz, aby wejść tak wysoko. Przedszkolaki oprócz piosenki o kominiarzu przygotowały wierszyk i laurkę a także wykonały pamiątkowe zdjęcie z panem kominiarzem. Panowie byli pod wrażeniem talentu muzycznego naszych przedszkolaków,   w podziękowaniu poczęstowali naszych przedszkolaków cukierkami z kominiarskiego kapelusza.

 

Agnieszka Grobelna