„KRÓLEWNA ŚNIEŻKA” – PRZEDSZKOLACY W SZKOLE

4 czerwca  nasi przedszkolacy zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Krobi na przepiękne przedstawienie pod tytułem „Królewna Śnieżka”.  Wszystkie dzieci miały okazję zobaczyć swobodną, pełną humoru grę uczniów należących do  kółka teatralnego, którzy jeszcze tak niedawno chodzili do naszego przedszkola. Nasze przedszkolaki  od początku do końca przedstawienia były bardzo zainteresowane tym, co dzieje się na szkolnej scenie.

Z niepokojem obserwowały zamiar otrucia Śnieżki przez Złą Królową, zaprzyjaźniły się z Krasnoludkami i cieszyły się z uratowania Śnieżki przez Księcia. Piękne stroje, rekwizyty, odpowiednio dobrana muzyka i piosenki sprawiły, że przedstawienie w wykonaniu uczniów stało się dla przedszkolaków bardzo ciekawym wydarzeniem, pełnym różnych emocji.  Dziękujemy bardzo za zaproszenie, gratulujemy ciekawego pomysłu, życzymy kolejnych sukcesów.