PRZEDSZKOLE ŻEGNAMY, WAKACJE WITAMY!

Dnia 19 czerwca w Kinie Szarotka w Krobi miało  miejsce uroczyste pożegnanie sześciolatków. Akademia rozpoczęła się od tradycyjnego tańca, czyli poloneza. Głównymi bohaterami były dzieci z grup MISIE i ŻABKI kończące edukację przedszkolną. W uroczystości tej brali udział także rodzice. Przedszkolacy z grupy SŁONECZKA pożegnały w tym roku absolwentów.

Dla dzieci był to ważny moment – skończył się dla nich pierwszy beztroski, ale jakże ważny etap edukacji. Przedszkolacy pod kierunkiem wychowawczyń przygotowali bogaty program artystyczny.  Mimo smutku, że to już pożegnanie, zaprezentowali się wspaniale, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Był to dzień szczególny, albowiem czas pożegnania z przedszkolem. Dla nich zakończył się pierwszy etap edukacji. Wkrótce będą uczniami szkoły podstawowej. Dzieci za ciężką pracę zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, książkami i nagrodami. Po części artystycznej odbyły się podziękowania oraz poczęstunek.

Nadeszło upragnione lato a wraz z nim wakacje. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.